Osiedle Kasztanowe w Aleksandrowie Kujawskim to nowoczesny, prestiżowy kompleks mieszkaniowy wyróżniający się dogodną lokalizacją, nietuzinkową architekturą oraz wysoką jakością wykonania budynków, zapewniający komfort i wygodę mieszkańcom.

Osiedle zaprojektowane zostało jako kompleks trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych z myślą o klientach poszukujących mieszkań w miłej i sympatycznej okolicy, ale równocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych, ośrodków edukacji czy instytucji służby zdrowia.

Budowa Osiedla Kasztanowego została podzielona na trzy etapy. W pierwszym, zakończonym w 2015 r. oraz drugim zakończonym w 2016 r. oddaliśmy do Państwa dyspozycji budynki mieszkalne cztero-kondygnacyjne z lokalami handlowo-usługowymi na parterze. W budynkach znajdują się 40 funkcjonalnych, o zróżnicowanym metrażu i układzie mieszkań z bogatym wyborem opcji dekoratorsko-przestrzennych. Osiedle Kasztanowe ogółem liczyć będzie 63 mieszkania.

Obecnie rozpoczęliśmy III etap realizacji inwestycji.

Szeroki wachlarz wyboru mieszkań sprawia, że każdy znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki windom budynki przystosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi. Do dyspozycji naszych mieszkańców przygotowaliśmy również specjalne pomieszczenia służące do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych. Ponadto, każde mieszkanie posiada oznaczone, przyporządkowane do mieszkania miejsce parkingowe (bez dodatkowych opłat).

image
image
image
image

Wraz z budową Osiedla powstanie wewnętrzna infrastruktura towarzysząca. Z myślą o najmłodszych na Osiedlu wydzielona zostanie strefa rekreacji w postaci placu zabaw a w trosce o spokój i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców teren Osiedla został ogrodzony i jest monitorowany.